1x
Kadın Casuslar – A Call to Spy izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.6 IMDB Puanı 229 Görüntülenme

Kadın Casuslar – A Call to Spy izle

Kadın Casuslar izle ya da A Call to Spy izle 2019 filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

film konusu: Alman Nazi ordusunun Fransa cephesinde aşırı derecede güçlenmesinden endişe duyan Winston Churchill bu olayın önüne geçmek ancak dikkat çekmemek için sadece kadın ajanların çalışabileceği bir casusluk birimi kurar. Bu birime seçilen ilk kadın ise Virgina ile Noor adındaki iki cesur kadındır. Winston Churchill bu iki kadının Fransız hattına sızmalarını ve gerekli örgütlemeyi yaparak Nazi güçlerini yok etmelerini istemektedir. Fakat böylesi tehlikeli bir göreve bu iki kadının getirilmesi sanıldığından çok daha zor evreler sonrasında olacaktır.

Kadın Casuslar türkçe dublaj izle Winston Churchill bu iki kadın casusun Fransız hattına dikkat çekmeden sızmalarını ve sürekli bir bilgi akışı sağlamalarını ve bu sırada da halkı örgütleyip Nazi kuvvetlerinin geri püskürtülmelerini sağlamayı amaçlamaktadır. Winston Churchill kadın casusların yakalanma durumlarında hiçbir suretle konuşmayacaklarından emin olmak için de onlara inanılmaz ve acımasız bir eğitim süreci ön görmüştür. Sadece bu eğitimden hakkıyla geçenler kadın ajan olacaklardır. Bu eğitimin hakkını vererek geçen kadınlar ise Virgina ile Noor ismindeki iki farklı dünyadan gelen kadınlardır.

Kadın Casuslar türkçe altyazılı izle Virgina ile Noor korkunç eğitimlerini bitirdiklerinde kendilerine verilen görev karşısında afallasalar da bu göreve hem fiziksel hem de psikolojik olarak hazırlardır. Virgina bir ayağı olmayan bir Amerikalıdır ve dikkat çekmeden her türlü hattın içine sızabilecek bir ten rengi vardır. Noor ise koyu tenli olmasına rağmen kilit bilgilerin akışı için çok önemli bir konumdadır. Bu yüzden de bu iki kadın birlikte koordineli bir şekilde çalışmak zorundalardır. Birbirlerini görmeden ancak aynı hatta çalışan Virgina ile Noor’ın bir an önce hayati bilgileri kendi üslerine ulaştırmaları, bilgi akışını kesmemeleri ve halkı örgütlemeye de başlamaları gereklidir. Fakat tüm bunları yapmak için ellerinde oldukça kısıtlı zamanları vardır ve fark edilmeleri halinde kurtarılmaları da söz konusu değildir! İlk kadın casuslardan olan Virgina ile Noor tarihin akışını değiştirmeyi başarabilecekler midir?

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet seha

seha 1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  A Call to Spy

  Yayın Tarihi:

  02 Ekim 2020

  Senaryo:

  Sarah Megan Thomas

  Ödüller:

  3 ödül & 1 nomination

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?